HEADSHOT Logo

Blockbuster

Blockbuster
Замовник:

Blockbuster


Завдання:

Blockbuster – не просто парасольковий бренд і не просто корпоративний бренд, це захоплюючий широтою думки та ідеї проєкт! Він виник після початку Лютої війни, коли багато виробників у сфері продовольчих товарів опинилися в глибокому нерозумінні подальших перспектив і зі значно зниженим попитом на їхній продукт.

Завданням Blockbuster було створення нових продовольчих брендів, їх дистрибуція та промо, а також максимальне завантаження всіх українських виробників, незважаючи на розмір їхніх потужностей.

Блокбастер – це екосистема, яка поєднала можливості агросектору (закупівля сировини), виробничого сектору (максимальне завантаження всіх вільних потужностей будь-якого виробника) та бренд.

Нашим завданням у цьому проєкті стала розробка айдентики для Blockbuster. Нам необхідно було передати тісний зв'язок компанії з агросектором, її технологічність та інноваційність.


Рішення:

Логознак є не просто двома віддзеркаленими літерами B. Букви утворюють нову форму, яка символізує кілька об'єднаних секторів – саме так у гармонії працює екосистема Blockbuster.

За задумом, цей знак згодом стане знаком якості на пакуванні різних продуктів компанії, тому ми шукали символ, достатньо зрозумілий широкому загалу і компактний, щоб нагадувати тавро.

Шрифт знака – максимально читабельний і сучасний.

Як графічний символ обрано хвилясті лінії – саме так коливається пшениця на полях від вітру. Образ відсилає до тісного взаємозв'язку компанії та агросектору.

Хочу собі такий
 [1/4]
 [2/4]
 [3/4]
 [4/4]
 [1/11]
 [2/11]
 [3/11]
 [4/11]
 [5/11]
 [6/11]
 [7/11]
 [9/11]
 [10/11]
 [11/11]
HEADSHOT Logo
Надішліть свої дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.