HEADSHOT Logo

Blockbuster

Blockbuster
Замовник:

Blockbuster


Завдання:

Blockbuster - не просто парасольковий бренд і не просто корпоративний бренд, це захоплюючий широтою думки та ідеї проект! Він виник після початку Лютої війни, коли багато виробників у сфері продовольчих товарів опинилися в глибокому нерозуміння подальших перспектив і з попитом на їх продукт, що значно знизився.

Задачею Blockbuster стало створення нових продовольчих брендів, їх дистрибуція та промо - а також максимальне завантаження всіх українських виробників, незважаючи на розмір їх потужностей.

Блокбастер - це екосистема, яка об'єднала у собі можливості агро-сектору (закупівля сировини), виробничого сектора (максимальне завантаження всіх вільних потужностей будь-якого виробника) та бренд.

Нашим завданням у цьому проекті стала розробка айдентики для Blockbuster. Нам необхідно було передати тісний зв'язок компанії з агро-сектором, її технологічність та інноваційність.


Рішення:

Логознак є не просто двома віддзеркаленими літерами B. Літери утворюють нову форму, яка символізує кілька секторів, об'єднаних воєдино - саме так у гармонії працює екосистема Blockbuster.
За задумом, цей знак згодом стане знаком якості на упаковках різних продуктів компанії, тому ми шукали символ, досить зрозумілий широкому колу людей і компактний, щоб нагадувати тавро.
Шрифт знака – максимально читабельний і сучасний.
Як графічний символ вибрано хвилясті лінії - саме так колоситься пшениця на полях від вітру - це відсилання до тісного взаємозв'язку компанії та агро-сектору.

Хочу собі такий
 [1/4]
 [2/4]
 [3/4]
 [4/4]
 [1/11]
 [2/11]
 [3/11]
 [4/11]
 [5/11]
 [6/11]
 [7/11]
 [9/11]
 [10/11]
 [11/11]
HEADSHOT Logo
Надішліть свої дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.